Pokaż się swoim klientom

Gdy szukasz czegoś w Google zwracasz uwagę tylko na linki wyświetlone na górze strony? Tak samo robi przeszło 90% Twoich potencjalnych klientów. Pokaż się tam gdzie Cię szukają i zarabiaj więcej dzięki promocji w Internecie!

1. Wypełnij formularz

Potrzebujemy kilku kluczowych informacji

2. Oddzwonimy

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

3. Bezpłatny audyt

Twojej strony, wskazówki oraz promocyjna oferta

4. Osiągniesz swój cel!

Twoja strona zacznie przyciągać klientów jak magnes

Solidny partner

Naszym partnerem jest Sunrise System , największa w Polsce firma SEM/SEO.
Razem pomagamy firmom takim jak Twoja osiągnąć sukces w Internecie na wiele sposobów!

Pozycjonowanie w Google

Tak zwane SEO (ang. Search Engine Optimization) to techniczne działania związane z Twoją stroną, dzięki którym pojawi się ona na stałe wysoko w „naturalnych” wynikach wyszukiwania Google. Jesteś lekarzem, prowadzisz salon SPA czy produkcję przemysłową – w każdej branży ważna jest pozycja w sieci. Zapytaj o naszą specjalną ofertę, nie zapłacisz ani złotówki dopóki nie zobaczysz efektów naszej pracy!

Reklama w Google

Reklama Google AdWords to najszybsza i najskuteczniejsza forma promocji w sieci, która pozwoli wyświetlić reklamę Twojej strony gdy ktoś wpisze określone słowa w wyszukiwarkę np. „stomatolog Warszawa”. Zapłacisz tylko za wejście na Twoją stronę, a efekty zobaczysz od razu po rozpoczęciu promocji!

Dodatkowe działania wspierające

Reklama na Facebook’u, na serwisach należących do Grupy Interia lub katalogach (stronach) branżowych to działania które doskonale wesprą Twoją kampanię reklamową w Internecie.
Reklama w Google

Reklama Google AdWords i precyzyjnie dobrane słowa kluczowe pozwolą wyróżnić Twoją witrynę na samej górze wyników wyszukiwania.

Efekty będą natychmiastowe – wysoka pozycja w Google, więcej klientów i wzrost sprzedaży online. A Ty zapłacisz tylko za wejście na Twoją stronę.

Linki organiczne inaczej zwane naturalnymi to jest ta część wyników wyszukiwania, która nie powstała w wyniku wykupieniu linków sponsorowanych, które oferują wyszukiwarki. Linki tego typu cieszą się dużą wiarygodnością

Skontaktujemy się z Tobą!

W ciągu 1 dnia roboczego nasz specjalista udzieli Ci bezpłatnych porad oraz po analizie Twojej strony przygotuje optymalną ofertę z rabatem dla naszych klientów!

Najczęściej zadawane pytania

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w naszej bazie wiedzy

 • Co to jest pozycjonowanie?
  Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach, zwane też często SEO (Search engine optimization) jest to szereg skomplikowanych czynności mający na celu osiągnięcie wysokiej pozycji Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwarki. Cel ten jest osiągany przede wszystkim przy pomocy zmian w kodzie strony internetowej, tekstach na niej opublikowanych, a także poprzez umieszczanie odnośników do Twojego serwisu na zewnętrznych stronach internetowych.
 • Co daje pozycjonowanie?
  W efekcie kompleksowych działań pozycjonowania strony www, serwis internetowy pojawia się na wyższych miejscach w wyszukiwarkach i staje się łatwiejszy do odnalezienia przez potencjalnych klientów.
 • Kiedy będę widoczny w Google? Ile trwa pozycjonowanie?
  Jeżeli Twoja strona osiągnie wymarzoną, wysoką pozycję w wyszukiwarce, to wcale nie oznacza, że można przestać ją pozycjonować. Wręcz przeciwnie. Zaprzestanie takich działań jak zdobywanie linków, może spowodować szybki spadek pozycji. Dodatkowo nie należy zapominać, że konkurencja nie śpi i również dba o pozycje swoich serwisów
 • Ile kosztuje pozycjonowanie?
  Na cenę usługi pozycjonowania mają wpływ takie czynniki jak ilość/jakość konkurencji, ilość fraz na które chcemy się pozycjonować (np.: zielone kubki, kolorowe kubki, kubki – to trzy różne frazy) oraz to jak bardzo będzie trzeba przerobić (zoptymalizować) Twoją stronę aby osiągnąć lepsze wyniki. Wypełnij bezpłatnie formularz kontaktowy aby poznać naszą ofertę dla Ciebie! (link do formularza)
 • Czy mogę samodzielnie wypozycjonować stronę www?
  Algorytm Google bardzo szybko ulega zmianom, które wpływają na pozycje Twojej strony www lub sklepu internetowego, nieumiejętne działania mogą powodować różnego rodzaju filtry i kary, przez które strona może zniknąć z wyników wyszukiwania! Jeżeli natomiast chciałbyś wypozycjonować serwis www, a nie bardzo wiesz jak… lepiej zleć to nam! Specjaliści od marketingu przeprowadzą skuteczne działania, które dodatkowo będą przynosić większe zyski niż w przypadku, gdy samodzielnie zajmiesz się reklamą swojego serwisu.
 • Kampanie reklamowe – co to są linki sponsorowane?
  To reklama w postaci tekstu, wyświetlanego w wyróżnionym miejscu wśród organicznych wyników wyszukiwania, pojawiających się po wpisaniu przez internautę w wyszukiwarce danego zapytania. Linki tego typu są oznaczone etykietą „reklama”. Reklama rozliczana jest na podstawie ilości kliknięć wykonanych przez użytkowników – „Cost Per Click” płacisz tylko za realne kliknięcia w Twoją reklamę. Odmianą reklam graficznych jest usługa Adsense.
 • Czym są linki organiczne?
  Linki organiczne inaczej zwane naturalnymi to jest ta część wyników wyszukiwania, która nie powstała w wyniku wykupieniu linków sponsorowanych, które oferują wyszukiwarki. Linki tego typu cieszą się dużą wiarygodnością.
 • Czy pozycjonowanie jest zarezerwowane dla dużych firm?
  Absolutnie nie, wielu małych i średnich przedsiębiorców korzysta z tego typu usług. Dlaczego? Dlatego, że na lokalnym rynku jest mniejsza konkurencja a co za tym idzie jest większa szansa, że w krótszym czasie uda się z powodzeniem wypromować Twoją stronę w sieci.
 • Prowadzę sklep internetowy czy warto go pozycjonować?
  Wraz z rozwojem i tworzeniem wielu nowych sklepów internetowych pojawia się zjawisko coraz wyższej konkurencji, przez co coraz trudniej dotrzeć do potencjalnych klientów i utrzymać się na runku. Jedynie odpowiednie działania marketingowe gwarantują sukces, pozycjonowanie jest jego niezbędnym elementem.
 • W jaki sposób mogę skontaktować się w sprawie pozycjonowania?
  To proste, uzupełnij formularz kontaktowy, wpisując dane przedstawiciela Twojej firmy, a specjalista w zakresie pozycjonowania skontaktuje się z nim w celu udzielenia darmowej porady. Wypełnij bezpłatnie formularz kontaktowy aby poznać naszą ofertę dla Ciebie! (link do formularza)
 • Dlaczego warto pozycjonować stronę?
  Ponad 90% potencjalnych klientów szuka produktów i usług w Internecie zanim zdecyduje się na ich zakup. Najpopularniejszą wyszukiwarką w Polsce niezmiennie od lat jest Google, z której korzysta 97% użytkowników. W Polsce Google ma 7,2 milionów użytkowników miesięcznie, co plasuje go na czołowej pozycji najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej w Polsce. Reklama internetowa jest jedyną formą reklamy notującą stały wzrost i docierającą o każdej porze do spersonalizowanej grupy odbiorców. Wykorzystaj szeroki wachlarz możliwości jakie daje Ci Internet i bądź zawsze na szczycie!
 • Zamów bezpłatną analizę
  Sprawdź marketingowy potencjał Twojej strony. Doświadczony specjalista bezpłatnie przeanalizuje możliwości Twojego serwisu i zasugeruje, jaka strategia reklamy w wyszukiwarce będzie dla Twojej strony optymalna. (link do formularza)
 • Na czym polega pozycjonowanie
  Na każde zapytanie Google i inne wyszukiwarki internetowe wyświetlają tysiące odpowiedzi. Przeciętny użytkownik zwraca uwagę tylko na te umieszczone na najwyższych pozycjach. Pierwsze 10 wyników Google generuje aż 92% wszystkich wejść z wyszukiwarek. Twoja strona może być wsród nich, wyprzedź swoją konkurencję!
Daj nam chwilę, wyszukujemy dla Ciebie najlepsze domeny...
Trwa logowanie ...